بازرگانی اصفهان‌آهن با داشتن سابقه کار مفید و کادر مجرب و متخصص در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا
و همچنین پيشرو در بازرگانی الکترونيک مفتخر است به اطلاع برساند :
با پشت سر گذاردن چندین سال تجربه موفقيت‌آميز و با بهره‌گيری از تجربه عملی در امور بازاريابی، صادرات آهن‌آلات، ترخيص کالا و انجام کلیه تشريفات گمرکی و بازرگانی بين‌المللی؛ آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به کارخانه‌ها، توليدکنندگان، صنعتگران، فروشندگان، نمايندگی‌های محترم ، ساير شرکت‌ها و اشخاص حقيقي اعلام می‌دارد.

رمز موفقیت این مجموعه از بدو تأسيس تاکنون، سرعت، دقت و صداقت در کليه عمليات اجرايي و نيز ارائه مناسب‌ترين راهکارها براي حفظ منافع اقتصادي شرکت‌هايي که افتخار همکاري با ايشان را داشته‌ایم بوده است.

مديريت متمرکز، نيروی متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی، توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرين قوانين و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی و به موازات آن بهره‌گيری از کارشناسان صنعت بانکی، بيمه، حمل و نقل و حقوق بازرگانی؛ اين شرکت را قادر ساخته تا به خوبي و در کمترين زمان هرگونه عمليات تجاري (واردات، صادرات، ترخيص و مشاوره) را تحت پوشش خود قرار دهد.

هدف ما همکاری با شما در جهت توسعه و شکوفايی هر چه بيشتر چرخه صنعت و اقتصاد کشور عزيزمان ايران است. به اين اميد و در جهت تأمين خواسته‌ها و حفظ منافع همه‌جانبه شما، آمادگی خود را جهت آغاز فعاليت مشترک اعلام می‌داريم.


تلفکس دفتر مرکزی: 3136268888-98+
داخلی: 121-120
ایمیل: export@esfahanahan.com


جهت ثبت درخواست خود و همکاری در این زمینه، می‌توانید فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید :
* تکمیل موارد ستاره‌دار ضروری می‌باشد.
* نام و نام خانوادگی :
* تلفن همراه :
* تلفن ثابت :
* ایمیل :
* نام شرکت یا واحد تولیدی :
* زمینه فعالیت :
* درخواست :
توضیحات :